Корисна інформація

Шановні клієнти, для підтримки зовнішнього вигляду і довговічності меблів рекомендуємо Вам дотримуватися наступних правил.

Світло
Не допускайте прямого впливу сонячних променів, так як внаслідок їх дії змінюється колір і псується зовнішній вигляд виробу – можуть з’явитися тріщини на лаковому покритті, плями на дзеркалах.

Температурний режим
Рекомендована температура повітря при експлуатації меблевих виробів + 10 С° – + 25 С°. Відстань від джерела тепла – не менше 1 метра. Не допускайте контакту меблів з гарячими предметами або тривалої дії випромінювань, що викликають нагрівання поверхні меблів. Різкі перепади температури можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблі не слід встановлювати близько до сирих і холодних стін або джерел тепла (мінімальна відстань 0,5 м).

Вологість
Меблеві вироби повинні експлуатуватися при відносній вологості повітря від 50% до 70%. Не слід підтримувати протягом тривалого часу умови крайньої вологості або сухості в приміщенні або допускати їх періодичну зміну. З плином часу такі умови можуть вплинути на цілісність меблевих виробів або їх елементів, особливо на вироби з натурального дерева. Не допускайте попадання води і хімічно активних речовин на зовнішні і внутрішні поверхні меблів. Рідину або вологу, що випадково потрапила на поверхню виробу, знімайте серветкою – ніколи не витирайте рідину з поверхні, а промокайте плями до повного висихання.

Експлуатація
Термін, протягом якого меблі зберігають красу і справність, значно залежить від умов її експлуатації за функціональним призначенням. Вироби меблів необхідно встановити на рівні поверхні. Не піддавайте предмети меблів невластивому навантаженню. Навантаження на предмети меблів повинно розподілятися рівномірно і не перевищувати допустиму норму. Для чищення лакованих і матових поверхонь необхідно використовувати тільки спеціально призначені для цього засоби. Ні в якому разі не використовуйте для чищення поверхонь воду.

Для збільшення терміну експлуатації виробу слід періодично змащувати направляючі рейки парафіном або аналогічним за своїми якостями засобом, регулювати петлі і замки виробу, а також підкручувати гайки, болти, шурупи при ослабленні з’єднань.

Поради по догляду за деревом

Оскільки дерево – це натуральний матеріал, який живе і дихає, ми рекомендуємо дотримуватися таких правил делікатного догляду:

– протирайте дерев’яні поверхні акуратно, м’якою тканиною (фланель, міткаль) з використанням спеціально призначених засобів по догляду;
– не ставте предмети меблів в приміщеннях, які піддаються температурним перепадам;
– використовуйте невелику кількість воску при чищенні поверхонь;
– ніколи не протирайте поверхню сухими губками або з використання чистячих рідин на основі нафтопродуктів.

Вище дано лише кілька порад для того, щоб зберегти Ваші меблі і зробити їх надбанням для всієї родини. Поява незначних деформацій лише підтверджують якість меблів, зроблених з натурального і екологічно чистого дерева.