Дизайн, проектування

Окрім уже готових якісних столярних виробів, які Ви можете придбати у нас на сайті, ми досить часто виготовляємо меблі на замовлення, адже, при замовленні кухні чи шафи, ми маємо врахувати ваші індивідуальні розміри, а також ваші побажання стосовно розташування окремих елементів, ваші уподобання щодо стилістики, кольорів тощо.

Процес проектування та виготовлення меблів на замовлення досить тривалий і відповідальний та потребує постійної співпраці виробника із замовником.

Порядок проектування меблів включає:

  • Приймання замовлення від клієнта, що включає попередній збір інформації від замовника, його побажань та основних даних
  • Розробка конструктивного проекту меблевого виробу
  • Консультування замовника у виборі матеріалів та комплектуючих
  • Консультування замовника стосовно варіантів меблевого дизайну, меблевої ергономіки (зручності), технічних моментів майбутньої збірки та експлуатації меблевого виробу. Також обговорюється важливість гармонійного поєднання нових меблів з елементами уже існуючого інтер’єру приміщення
  • Розрахунок деталювання плитних матеріалів
  • Розрахунок кошторису виготовлення меблевого виробу
  • Обговорення із замовником, перегляд варіантів, можливо, дрібне коригування проекту

Виготовлення меблів під замовлення складається з таких етапів:

І. ЗАМІР ПРИМІЩЕННЯ

Роботу над проектом завжди потрібно починати з вимірів приміщення – це і є перший етап. Не можна приступати до дизайну інтер’єру, не розуміючи обсяг і нюанси приміщення. Знання розмірів дозволяє максимально точно реалізувати ідею і врахувати ергономіку всіх зон приміщення. Коли заміри будуть проведені, можна переходити до проектування меблів.

ІІ. ДИЗАЙН-ПРОЕКТ МЕБЛІВ

На цьому етапі дизайнер-конструктор погоджує з замовником концепцію дизайну приміщення, функціональність меблів, колір і матеріали, з яких вони будуть виготовлені. На основі отриманої інформації дизайнер створює дизайн-проект, використовуючи професійне програмне забезпечення. Працюючи над візуалізацією, дизайнер обов’язково враховує всі технологічні стандарти фурнітури, розмір вбудованої техніки та особливості приміщення. Коли проект готовий, до роботи підключається конструктор, чиє завдання – підготувати кошторис, проектну документацію та креслення для виробництва. Тільки після цього можна буде сказати, скільки коштуватиме виріб.

ІІІ. ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ

Використовуючи проект дизайнера та креслення конструктора, наші майстри виготовляють меблі з обраних замовником матеріалів.

Чим точніше та конкретніше замовник опише майбутні меблі, тим швидше конструктор зможе підготувати проект. Будь-які серйозні переробки проекту після розробки зажадають додаткового часу і будуть оплачуватися як окремий проект. Тому на початку конструктор максимально докладно вивчає побажання замовника. Розробка проекту будь-якого меблевого виробу – це унікальний творчий процес, тому вимагає часу. Зазвичай до 2-3 робочих дня.

Вартість послуг конструктора входить у вартість проекту. Як описано вище, послуги проектування меблів є складним та унікальним процесом з урахуванням і комбінуванням великої кількості спеціальних знань, технічних та дизайнерських моментів. Тому справедливо, що послуги проектування замовник оплачує окремо. Вартість послуг залежить від складності меблевого виробу та коливається від 500 грн до 10% від вартості майбутнього меблевого виробу.

Якщо замовник не планує одразу замовляти виготовлення меблевих комплектуючих, то, за вказану вартість, він отримає на руки повний комплект документів для виробництва.

Комплект документів по проекту включає в себе: технічне креслення меблевого виробу в розмірах і проекціях, таблицю деталювання, номенклатуру комплектуючих, кошторис, а також рекомендації.

Дизайн, проектування та виготовлення меблів – як це відбувається у нас